Wystąpiły problemy z wyśietleniem obrazka
Menu
. Zadzwoń!
Czyszczenie kanap narożnika alkantara Garwolin,Sprzęt kirby do prania dywanów wykładzin w Warszawie.Pralnia narożników Piaseczno i kanap krzeseł foteli mebli ekstrakcyjne Karcherem

Sprzęt do prania tapicerki, trzepania
i szorowania dywanów wykładzin

Do prania dywanów i wykładzin używamy maszyn Karcher Bissell,Taski,Numatic Sonntema Garwolin(pranie ekstrakcyjne, trzepanie mechaniczne tapicerek) oraz szorowarki BR400. Sprzątanie wkracza w nowy wymiar z systemem sprzątającym Sentria firmy Kirby wraz z akcesoriami do prania tapicerki kanap. Zaprojektowany, aby gruntownie wysprzątać narożniki sofy czy materace Piaseczno i okolice dojazd gratis zawsze. Państwa dom, chronić go i zachować jego wartość. To lider w branży, który nigdy nie ustępuje przed konkurencją alkantara.

Nieważne, czy walczymy z kurzem z kanapy pleśnią na dywanie, bakteriami, alergenami i plamami na narożnikach czy sofach. Jesteśmy sobie w stanie poradzić z uporczywymi zapachami po dziecku kocie jak i psie, mamy do tego przeznaczone specjalistyczne neutralizatory.Maszyny Taski Prochem Kirby i Karcher to produkty zaprojektowane specjalnie z myślą o najtrudniejszych wyzwaniach na tapicerce meblowej jak i problemami z alergią czyli materace. Kompletna linia produktów do sprzątania poradzi sobie z poważnymi problemami przy czyszczeniu dywanów, mebli wersalek narożników, aut, kafli i innych twardych powierzchni.

Pranie ekstrakcyjne jest najczęstszą i zarazem najskuteczniejszą metodą usuwania zanieczyszczeń z powierzchni tekstylnych mebli foteli i wykładzin. W skrócie polega na naniesieniu środka rozpuszczającego zanieczyszczenia prespreya i rozpuszczenie starych plam i najmocniejszych zabrudzeń na kanapie. Następnie jest etap płukania tapicerki i odessania go wraz z brudem za pomocą urządzenia ekstrakcyjnego.Pranie tapicerki Garwolin. Metoda ta jest całkowicie bezpieczna dla czyszczonego dywanu, tapicerek meblowych jak i podłóg, ponieważ ekstrakcja nie powoduje przemoczenia tzw. osnowy (dolnej części dywanu). Dzięki temu niewielka ilość wilgoci pozwala na szybkie schnięcie czyszczonej powierzchni w Garwolin,Żelechów,Pilawa,Wilga. Oferujemy bogaty pakiet usług prania tapicerki meblowej dla firm i klientów indywidualnych w Warszawie.Nasze usługi zamawiają zarówno mieszkańcy osiedli blokowych i domków jednorodzinnych, jak z okolicznych powiatów.Zawsze zapewnimy mu wszechstronną kulturę i wysoki standard usług prania tapicerki w aucie czy w domu.Do wykonywania naszych usług wykorzystujemy tylko wysokiej jakości, ekologiczne środki chemiczni piorące urządzenia ekstrakcyjne firmy Kärcher,Taski Garwolin..


Karcher pranie ekstrakcyjne tapicerki mebli narożników Sadyba dywanów Warszawa Garwolin

perfekt-czyszczenie.cba.pl
pranie24@onet.pl