Wystąpiły problemy z wyśietleniem obrazka
Menu
. Zadzwoń!
Pranie tapicerki meblowej i samochodowej w warszawie.Pranie antyalergiczne materacy i narożników Udostępnij ,'Share','width=700,height=500') }

Pranie tapicerek samochodowych
i meblowych: kanap,narożników Piaseczno

Jedną z naszych silnych stron jest doświadczenie i jakość świadczonych usług prania tapicerek samochodowych, jak i prania mebli tapicerowanych kanapy sofy czy wersalki w domu u klienta, Czyścimy różnego typu tapicerki i skórzane narożniki kanapy, fotele, krzesła biurowe Piaseczno jak i materace do spania.

W ofercie mamy kompleksowe czyszczenie wnętrza: podsufitka, fotele, boczki drzwi, wykładzina podłogowa, zagłówki, bagażniki, dywaniki. Nasza tapicerka samochodowa jest ciągle narażona na różnego rodzaju zanieczyszczenia: plamy spowodowane przez żywność i napoje, płyny samochodowe, piasek, sól drogowa, kurz i pot! Powodują, że utrzymanie czystości auta staje się prawdziwym wyzwaniem.

Niestety im dłużej zabrudzenia będą zalegać w tapicerce, tym ciężej będzie je usunąć. Zbierające się zabrudzenia przez lata w materiale tapicerski powodują większą podatność na wchłaniaie brudu oraz uszkodzenia mechaniczne materiału. W końcu w naszych autach spędzamy te 10 - 16 godzin tygodniowo. Warto zadbać o porządek, aby kurz nie się unosił, a my czy nasz rodzina go nie wdychała. Regularne czyszczenie tapicerki wydłuża żywotność obić tapicerki wpływając na wartość naszego samochodu. Zapobiega powstawaniu w naszym aucie nieprzyjemnych zapachów.

Sprawdzaliśmy jakość usług świadczonych przez konkurencje:
Tym co daje nam przewagę nad konkurencją jest używanie przez nas systemu czyszczącego Kirby, wykorzystującego funkcje trzepania tapicerki, podsufitki i wykładziny podłogowej. Kolejna funkcją systemu Kirby jest polerowanie i czyszczenie tapicerki skórzanej.

Dopiero dobrze oczyszczone i wytrzepane wnętrze nadaje się do prania. Tapicerka schnie koło 2 godz i nie jest przemoczona,tylko lekko wilgotna co chwalą sobie nasi wszyscy klienci. Po takim zabiegu samochód jest czysty i pachnący, wolny od roztoczy i kurzu.

UWAGA: Pranie tapicerki wykonujemy u klienta (dojazd gratis na terenie Warszawy i okolic!!!) Garwolin Wilga pranie kanapy Zapraszamy.


Pranie tapicerki samochodowej Warszawa Piaseczno ul.Puławska 512 perfekt-czyszczenie.cba.pl
pranie24@onet.pl