Wystąpiły problemy z wyśietleniem obrazka
Menu
. Zadzwoń!
Pranie tapicerki mebli warszawa, materacy antyalergiczne z roztoczy,Czyszczenie narożników i dywanów Wola

Czyszczenie tapicerki mebli Antyalergiczne materacy, Dywanów,Narożnika Wykładzin, Kanap, Sof,Warszawa Piaseczno.

Wykonujemy pranie materacy z roztoczy antyalergiczne w Warszawie i okolicach. Możemy również skutecznie wyczyścić państawa dywany narożniki z kurzu i alergenów. Czyszczenie maszyną Kirby Sentria jest skutecznym i bezpiecznym sposobem usuwania roztoczy z tapicerek, materacy, dywanów czy wykładzin w związku z czym jest godne polecenia zwłaszcza w mieszkaniach osób z nadwrażliwością na alergeny roztoczy ale i nie tylko. Zwłaszcza dzięki temu że zarówno tapicerki jak dywany uprzednio przed pranie są mechanicznie trzepane. Jesteśmy w stanie weliminować roztocza, aby skuteczne przeciwdziałanie alergii. Urzywamy specjalnych środków dla alergików, które są całkowicie naturalne, biodegradowalne i są bezpieczne dla naszych dzieci. Do pracy wykorzystujemy amerykańską technologię czyszczenia Kirby,Karcher pozytywnie zaopiniowaną przez Centrum Zdrowia Dziecka. Wygrać z nimi walki jest bardzo ciężko, ale drobne potyczki można wyeliminować. Do zwycięstwa przybliży nas cierpliwość i skuteczne środki. W kurzu domowym jest prawie wszystko: pyłki roślin,naskórek, pajęczynę,pleśń, sierść zwierzaków, piasek, roztocza i alergeny.Kurzu domowy to nic innego jak roztocza (małe pajęczaki),których najbardziej toksyczne są odchody.A 3 miliony Polaków według badań są już na nie uczulonych,a to choroba cywilizacyjna alergia niestety licznb chorych ciągle rośnie. Najczęściej skutki alergii osoby uczulone odczuwają w kwietniu i maju oraz na przełomie września do października. Objawia się to katarem,suchym kaszlem, oraz zapalenie spojówek.

Do prania używamy szamponów kirby i karcher bezpiecznych dla alergików z atestem Polskiego Związku Higieny. Wszelkie pranie jest poprzedzone bezpyłowym trzepaniem mechanicznym mającym na celu usunięcia wszelkich zaległości kurz i alergenów z dywanów, mebli tapicerowanych oraz materacy. W ofercie mamy także trzepanie kołder, poduszek, kocy oraz zabawek dziecięcych. Wiele lat doświadczenia pozwoliło nam sprawdzić że jedynie Kirby jest w stanie skutecznie pozbyć się wszelkiego kurzu z mieszkań. Używamy także maszyn Karchera do prania ekstrakcyjnego w celu skutecznego usunięcia wszelkich zanieczyszczeń z dywanów czy tapicerek. Po takim czyszczenie lepiej się domownicy czuja szczególnie ci wrażliwi na alergeny, dużo przyjemniej się śpi na czystym materacu.

Czyszczenie łózek materacy antyalergiczne.

W naszym domu spędzamy połowę naszego życia, nawet nie zdajemy z tego sobie sprawy ile znajduje się w nim substancji w które mogą dostać się alergeny. Wystarczy się rozejrzeć po naszym mieszkaniu z pewnością znajdują się w nim meble tapicerowane,tapczany wersalki gdzie są siedliska roztoczy. Również w zasłonach kocach dywanach i wykładzinach znajdziemy dużo kurzu. Kurz w naszych domach tworzy się z włosów, złuszczającego się naskórka, cząstek odzieży, materiałów dywanów wykładzin pokarmów i bakterii. Najbardziej niebezpiecznym dla alergików jest roztocze kurzu domowego. Te małe robaczki są gołym okiem nie widzialne pod mikroskopem możemy zobaczyć, że na jednym milimetrze mogą zmieścić się 3 roztocza. Roztocza najlepiej rozmnażają się w temperaturze ok 25 C i wilgotności względnej 80%. Więc w naszej sypialni czują się najlepiej w materacach tapczanach i wersalkach gdzie śpimy. Żywią się głównie ludzkim i zwierzęcym naskórkiem jak i pyłkiem roślin i grzybami. Dlatego bardzo ważne jest aby regularnie wietrzyć pomieszczenia jak i zadbać o wyczyszczenie łóżek i materacy.


Pranie antyalergiczne materacy dywanów i kanap warszawa.perfekt-czyszczenie.cba.pl
pranie24@onet.pl